МАТЕРІАЛЬНА БАЗА ФІЛІЇ

• 10 навчальних класних кімнат;
  • 1 спортивний зал;
  • 1 бібліотека;
  • Їдальня на 60 посадкових місць.

У гімназії діє  кабінет інформатики та  класі кімнати фізики, хімії,  географії та біології,  української мови та літератури, математики,  англійської мови,  історії, які обладнані сучасними мультимедійними дошками, принтерами.

Освітній заклад має підключення до мережі Інтернет, завдяки чому учні та вчителі мають доступ до інформаційних ресурсів глобальної мережі.

• 2021- 2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
  • 9 навчальних кабінетів;
  • 1 спортивний зал;
  • 1 бібліотека;
  • Їдальня на 60 посадкових місць.

У школі діють 1 кабінет інформатики та обчислювальної техніки, кабінет фізики, кабінет хімії, кабінет географії, кабінет української мови та літератури, кабінет математики.

2 кабінети обладнано інтерактивними дошками, 1 кабінет мультимедійною дошкою, 1 кабінет телевізором. Школа має підключення до мережі Інтернет, завдяки чому учні та вчителі мають доступ до інформаційних ресурсів глобальної мережі.