ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ ШКОЛИ!

У зв'язку із карантинними обмеженнями вводиться новий формат навчання

у Петрівській ЗОШ І-ІІ ступенів КЗ "Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів".

Доводимо до вашого відома умови навчання і перебування ваших дітей у закладі освіти:

1. Вхід до закладу батькам суворо заборонено!

2. До закладу освіти заходять тільки учні, вчителі та обслуговуючий персонал.

3. Вчителям та персоналу щоранку буде проводитися температурний скринінг. УЧНЯМ - НІ! Але

( за умови поганого самопочуття) учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя-предметника, у якого в нього перший урок. Ви, як батьки, зі свого боку ні в якому разі не відпускайте дітей до закладу освіти з температурою, сильним головним болем, кашлем чи нежиттю. Тобто, якщо у вашої дитини є будь-які ознаки ГРВІ, ви, батьки, залишаєте її вдома!

4. До закладу освіти і під час перерв всі учні і вчителі повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок - кожні 3 години!

5. Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски.

6. Забезпечення питного режиму в закладі не буде, тому кожен учень обов'язково повинен мати при собі пляшку води.

Більш детальну інформацію вам повідомлять класні керівники!

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРАВИЛА РОБОТИ В ОСВІТНЬОМУ ЗАКЛАДІ