ОГОЛОШЕННЯ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! ЗАПРОШУЄМО СПЕЦІАЛІСТА НА РОБОТУ НА ВАКАНТНУ ПОСАДУ ВЧИТЕЛЯ МАТЕМАТИКИ!

Шановні батьки!
Увага! З 16 листопада 2020 року по 27 листопада 2020 року у філії Петрівська ЗОШ запроваджується дистанційне навчання.

Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.
Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі. Закликаємо вас та ваших дітей завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований:

Гуляти й гратися можна в місцях, які призначені для цього.
Небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики, ліфти.
Під час ігор у небезпечних місцях можна одержати травми й каліцтва різного ступеня тяжкості.
Під час ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибаючи з великої висоти, пірнаючи з крутих схилів на велику глибину, здираючись якнайвище на дерева.
Під час літнього відпочинку слід поводитися так, щоб не мати дорікань із боку дорослих.
Під час канікул слід, як і раніше, дотримуватися правил техніки пожежної безпеки.
Не можна брати до рук незнайомі предмети, кидати їх у вогонь, гратися ними. Найкраще повідомити про місце їхнього знаходження дорослим.
Під час відпочинку на узбережжі слід обов'язково дотримуватися правил поведінки на воді й поблизу неї.
Одяг та взуття для відпочинку слід вибирати згідно із сезоном.
Після контакту зі свійськими тваринами слід добре вимити руки з милом.
Із метою попередження дитячого травматизму під час літніх канікул особливу увагу зверніть на правила поведінки дітей біля водоймищ та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Правила поведінки на воді:
 - купатися необхідно в добре знайомих місцях;
 - перше купання повинно бути короткотривалим (до 10 хвилин), далі в воді можна знаходитися до 20 хвилин за один раз;
 - дітям старше 10 років можна купатися при температурі води вище +19о С;
 - купатися рекомендовано вранці і ввечері;
 - не слід купатися наодинці;
 - не запливати за буйки чи за огородження;
 - не стрибати зі споруд та плавальних засобів, не призначених для цього;
 - не підпливати до коловоротів, пароплавів та катерів;
 - не запливати на надувних матрацах далеко від берега;
 - не купатися без нагляду дорослих;
 - не пустувати у воді - це заважає оточуючим і може бути небезпечним;
 - не стрибати головою донизу у місцях із невідомою глибиною.