ІСТОРІЯ ШКОЛИ

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА
Наша школа була заснована 1929 року як семирічна школа,  а в 1953 році реорганізована у восьмирічну. Новітня історія розвитку освіти у Петрівці розпочалась з будівництва нового приміщення школи у 1974 році. З 1982 року школа функціонує як середня.
Сьогодні
Петрівська ЗОШ– це філія ПЕТРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ МИКОЛАЇВСЬКОГО ЛІЦЕЮ МИКОЛАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, в якому здобувають освіту 90 дітей 1 – 9 класів.
 Понад 50 відсотків випускників стають студентами вищих навчальних закладів Дніпропетровщини та України.
Серед випускників ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
 велика кількість висококваліфікованих працівників різних галузей господарства, державних службовців, педагогів, лікарів, інженерів, аграріїв, підприємців.